Skip to content

Yeşil ve mavinin buluştuğu keyifli bir atmosfer…

Havuzbaşı Restoran bahar ve yaz aylarında havuz kenarında, kışın ise kapalı salonunda zengin alakart menüsü, kaliteli hizmet anlayışı ve farklı etkinlikleriyle tüm gün boyunca hizmet veriyor. Yazın 400, kışın kapalı salonunda 120 kişilik kapasitesiyle grup yemekleri ve toplantı organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor.

HAVUZ BAŞI RESTORAN

Yazın 400, kışın kapalı salonunda 120 kişilik kapasitesiyle grup yemekleri ve toplantı organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor. Organizasyon konusunda en ince detayına kadar kusursuz bir detaylar düşünülüyor.

1773 RESTORAN

1773 Restoran Büyük Salon 250 & Küçük Salon ile 30 kişilik konuk kapasitesiyle nişan, düğün, toplantı, seminer, şirket yemekleri ve diğer tüm organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

ÇATI KATI RESTORAN

İstanbul’un en özel noktasından Boğaz’a bakan terası ve iç mekanıyla konuklarını büyülüyor. Kışın 40 kişilik, bahar ve yaz aylarında terası ile birlikte 100 kişiyi bulan kapasitesiyle

İTÜ Maçka Restoranları uzun yıllardır İTÜ’lülere ve diğer konuklarına özenli bir hizmet sunuyor.

En ince detayına kadar kusursuz bir organizasyon için…

Sofistike bir davet İçin...

Sadece size özel bir salon İçin…

Eşsiz bir Boğaz manzarası İçin..

Sadece size özel salonlar için…

1773 Restoran Büyük Salon 250 kişilik konuk kapasitesiyle nişan, düğün, mezuniyet gecesi, toplantı, seminer, şirket yemekleri ve diğer tüm organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Bahar ve yaz aylarında açık terası ile birlikte kapasitesi 350 kişiye ulaşan 1773 Restoran geniş ve ferah bir mekan arayanlar için ideal.

1773 Restoran Küçük Salon 30 kişilik kapasitesi ve samimi atmosferiyle yemek öncesi aperatiflerin yanı sıra mini kokteyller ve grup yemekleri için hizmet veren özel salonumuz misafirlerini ağırlıyor.1

Eşsiz bir Boğaz manzarası ve özenli bir hizmet için…

Çatı Restoran, İstanbul’un en özel noktasından Boğaz’a bakan terası ve iç mekanıyla konuklarını büyülüyor. Kışın 40 kişilik, bahar ve yaz aylarında terası ile birlikte 100 kişiyi bulan kapasitesiyle kokteyl, yemek, davet ya da iş toplantılarınızı daha özel kılıyor.